Dla Restauratorów

Naszą misją jest wspieranie lokalnej gastronomi.

Działaj lokalnie.

Dołącz do grona restauracji na Gusti i wspieraj lokalne biznesy. Gusti powstało w Olsztynie z myślą o lokalnych przedsiębiorcach. Działamy w idei społecznie odpowiedzialnego biznesu. Dołącz do nas i stwórzmy razem Gusti!

Dołącz do Gusti i sprzedawaj bez prowizji.

Stwórz darmową wizytówkę swojej restauracji w naszym serwisie i sprawdź jak to działa. Dzięki Gusti łatwo dotrzesz do Klientów i usprawnisz cały proces realizacji zamówień.

Włącz restaurację online.

Docieraj do swoich Klientów w dowolnym miejscu, dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do składania zamówień. To Ty decydujesz co i jak sprzedajesz, a także ustalasz ceny swoich produktów. Sprzedawaj z Gusti na własnych warunkach!

Nie płać prowizji od sprzedaży.

Sprzedawaj swoje produkty i otrzymuj 100% zysków. Serwis Gusti to jedyna platforma pośrednicząca, która nie pobiera prowizji od Twoich produktów. Z Gusti zarabiasz więcej!

Korzystaj z aplikacji mobilnej.

Zarządzaj zamówieniami z dowolnego urządzenia, dzięki darmowej aplikacji Gusti. Umożliwi to optymalizację procesów obsługi zamówień oraz usprawni organizację pracy personelu.

Usprawnij pracę z POS Gusti.

Drukuj zamówienia i dowolnie nimi zarządzaj, dzięki dedykowanemu urządzeniu POS Gusti. Umożliwi to prowadzenie ewidencji sprzedaży, organizację realizacji zamówień, a także pozwoli usprawnić pracę personelu.

Zintegruj Gusti ze swoim POSem.

Połącz Gusti z obecnym systemem POS, a zamówienia będą przekazywane automatycznie. Wszystkie nasze rozwiązania możemy zintegrować z Twoich dotychczasowym systemem POS, dzięki czemu szybciej obsłużysz zamówienia online.

Bezpieczna karta menu QR Code.

Uruchom bezdotykową kartę menu i zapewnij Klientom restauracji 100% bezpieczeństwa. Dzięki elektronicznemu menu Klienci będą mieli natychmiastowy dostęp do karty, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Drukuj personalizowane etykiety.

Zaprojektuj własne etykiety na produkty lub zamówienia i umieść na nich logo swojej restauracji. Stwórz etykiety z niezbędnymi informacjami, które chcesz przekazać swojemu Klientowi, lub oznakuj nimi każde zamówienie. Pozwoli Ci to usprawnić logistykę realizacji zamówień.

Uruchom stronę internetową.

Pokaż się w sieci, dzięki własnej witrynie internetowej, którą dla Ciebie zaprojektujemy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość trendów w branży, gwarantuje stworzenie atrakcyjnej, nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Uruchom catering dietetyczny.

Restauracja to za mało? Gusti to kompletny system do zarządzania cateringiem dietetycznym. Posiadamy kompleksowe narzędzie do obsługi zamówień, tworzenia menu, organizacji dostaw cateringów dietetycznych.

Zgłoś lokal do

Wypełnij krótki formularz, dzięki któremu skontaktujemy się z Tobą.

Ładowanie...