Dieta OPTIMAL to zbilansowany zestaw 5 dań oparty na wysokiej jakości produktach. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć zdrowy tryb życia ze smacznymi i wyszukanymi kompozycjami dań.

 
 
 
 
 

Dieta VEGE+RYBY to zbilansowany zestaw 5 dań, z którego wyłączyliśmy mięso drobiowe, wieprzowe oraz wołowe. Źródłem białka są wysokiej jakości ryby, nabiał, jajka klasy 1 oraz rośliny strączkowe. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo i smacznie odżywiać się każdego dnia.

 

 

 


LUNCH BOX JEM WSZYSTKO to zestaw 3 dań składający się z drugiego śniadania, obiadu oraz podwieczorku. Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy, nie mają czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków na czas pracy, ale chcą zdrowo się odżywiać. Menu jest bardzo różnorodne z uwagi na występowanie wszystkich rodzajów wysokiej jakości produktów.

 

 


LUNCH BOX VEGE+RYBY to zestaw 3 dań składający się z drugiego śniadania, obiadu oraz podwieczorku. Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy, nie mają czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków na czas pracy, ale chcą zdrowo się odżywiać. Z menu wyłączyliśmy mięso drobiowe, wieprzowe oraz wołowe. Źródłem białka są wysokiej jakości ryby, nabiał, jajka klasy 1 oraz rośliny strączkowe. 

Ładowanie...